Воробйова Л. В. 
Ідеї фізичної економії в організації сучасної системи господарювання / Л. В. Воробйова // Економічний вісник університету. - 2015. - Вип. 25(1). - С. 90-95. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvu_2015_25%281%29__17
Мета роботи - становлення і розвиток ідей фізичної економії, що відображають взаємозв'язок суспільних і природних факторів у господарському житті. Методологічну основу дослідження складає загально цивілізаційний підхід до вивчення історії економічних ідей та розвитку економічної науки в цілому. Cистемно досліджено питання генезису та еволюції української школи фізичної економії. Проаналізовано внесок у її формування і розвиток українських дослідників С. А. Подолинського, В. І. Вернадського, М. Д. Руденка. Визначено нову парадигму цивілізаційного розвитку, яка розроблена українським ученим С. А. Подолинським і базується на енергетичній теорії. Прогрес суспільства С. А. Подолинський пов'язує зі зростанням енергетичного бюджету кожної людини і людства в цілому. Розкрито, як розвиваються ідеї фізичної економії іншими українськими та зарубіжними вченими. Надано аналіз практичного використання цих ідей.
  Повний текст PDF - 409.366 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Воробйова Л.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Воробйова Л. В. Ідеї фізичної економії в організації сучасної системи господарювання / Л. В. Воробйова // Економічний вісник університету. - 2015. - Вип. 25(1). - С. 90-95. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvu_2015_25(1)__17.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Воробйова Людмила Василівна (економічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського