Наукова періодика України Економічний вісник Донбасу


Зайцев В. С. 
Сталий розвиток персоналу промислових підприємств: проблеми та рішення / В. С. Зайцев // Економічний вісник Донбасу. - 2019. - № 2. - С. 206-214. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2019_2_28
Визначено актуальність дослідження й сутність поняття "сталий розвиток персоналу", представлено нове його бачення. Виділено цілі сталого розвитку персоналу, які конкретизовані в основних завданнях та напрямках, що за сучасних умов орієнтує підприємства на моніторинг ринку праці, застосування нових підходів до найму працівників та їх адаптації, методів навчання і професійного розвитку, оцінки компетентності, трудової мотивації. Узагальнено показники оцінки сталого розвитку персоналу, що дозволяють комплексно визначити його вплив на ефективність виробничої діяльності та підвищення конкурентоспроможності підприємства. Проведено аналіз наукових робіт і практичних напрацювань вітчизняних промислових підприємств з даної тематики, що дозволило виявити ряд проблем щодо сталого розвитку персоналу та обгрунтувати шляхи їх вирішення з урахуванням глобальних викликів на ринку праці. Зроблено відповідні висновки щодо перспектив сталого розвитку персоналу підприємств.
  Повний текст PDF - 385.732 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Зайцев В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Зайцев В. С. Сталий розвиток персоналу промислових підприємств: проблеми та рішення / В. С. Зайцев // Економічний вісник Донбасу. - 2019. - № 2. - С. 206-214. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2019_2_28.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Зайцев Віталій Сергійович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського