Наукова періодика України Економічний вісник Донбасу


Ivanova Z. 
Management of the counterparty risk of an industrial enterprise / Z. Ivanova // Економічний вісник Донбасу. - 2017. - № 4. - С. 158-164. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2017_4_25
Сучасне промислове підприємство має надзвичайно складні економічні відносини зі своїми контрагентами. З іншого боку, невизначені і динамічні відносини і взаємозв'язки, а також багатогранна місія і цілі компанії, безсумнівно, породжують прояв ризику контрагента. Це ризик, який може суттєво вплинути на стан і продуктивність його промислової структури, її конкурентоспроможність і ефективність на ринку. Здатність підприємства розробляти і застосовувати адекватний і надійний метод управління ризиками контрагента стає життєво важливим фактором його нормального функціонування і майбутнього розвитку. Мета статті - виявити деякі специфічні особливості ризику контрагента та обгрунтувати можливості його управління, що може призвести до обмеження та зменшення несприятливих наслідків і схильності до ризику промислового підприємства.
  Повний текст PDF - 365.107 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Ivanova Z.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Ivanova Z. Management of the counterparty risk of an industrial enterprise / Z. Ivanova // Економічний вісник Донбасу. - 2017. - № 4. - С. 158-164. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2017_4_25.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського