Наукова періодика України Економічний вісник Донбасу


Lyakh O. 
Formation of the modern sustainable sector of tourism and recreation in Ukraine / O. Lyakh // Економічний вісник Донбасу. - 2017. - № 4. - С. 60-73. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2017_4_11
Розглянуто концепцію сталого туризму на основі огляду літературних джерел, що відображають результати поточних досліджень за даною тематикою. Динаміка розвитку світового сектору туризму та рекреації (ТРС) та тенденції його оцифрування досліджуються на основі вивчення наявних емпіричних даних та аналітичних звітів. Аналіз ситуації в ТРС України, існуючі проблеми та виявлення шляхів їх подолання, а також забезпечення сталого розвитку сектору, з урахуванням досвіду країн Європейського Союзу, дозволено запропонувати ряд відповідних заходів для забезпечення сталого розвитку туризму та рекреації на регіональному та місцевому рівнях.
  Повний текст PDF - 825.89 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Lyakh O.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Lyakh O. Formation of the modern sustainable sector of tourism and recreation in Ukraine / O. Lyakh // Економічний вісник Донбасу. - 2017. - № 4. - С. 60-73. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2017_4_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Лях Олександр Віталійович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського