Наукова періодика України Економіка і регіон


Погорелов Ю. С. 
Зміни потенціалу підприємства як рушійна сила його розвитку / Ю. С. Погорелов // Економіка і регіон. - 2016. - № 2. - С. 59-66. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econrig_2016_2_11
Розглянуто поняття потенціалу підприємства та його розвитку. Сформовано аксіоматичні основи дослідження зміни потенціалу підприємства як рушійної сили його розвитку. Показано діалектичний зв'язок потенціалу підприємства та його розвитку; вплив потенціалу на складові розвитку підприємства; вплив складників потенціалу підприємства на формування окремих типів його розвитку. Розроблено матрицю аналізу достатності потенціалу підприємства для формування його конкурентоспроможності.
  Повний текст PDF - 403.513 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Погорелов Ю.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Погорелов Ю. С. Зміни потенціалу підприємства як рушійна сила його розвитку / Ю. С. Погорелов // Економіка і регіон. - 2016. - № 2. - С. 59-66. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econrig_2016_2_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Погорелов Юрій Сергійович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського