Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Юрик Я. І. 
Зайнятість у транспортному господарстві України: масштаби, якісні параметри та структурно-динамічні характеристики / Я. І. Юрик // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 4. - С. 93-108. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2017_4_7
Представлено результати дослідження масштабів, якісних параметрів та структурно-динамічних характеристик зайнятості в транспортному господарстві України. Особливу увагу приділено визначенню напрямів та оцінюванню інтенсивності змін, що відбулися в галузевому, професійному та освітньому складах робочої сили транспорту, а також встановленню рівня взаємозв'язку та взаємозалежності між цими трансформаціями. Характер виявлених дисбалансів у розподілі зайнятих транспортного комплексу України за професіями та рівнями освіти дозволив зробити обгрунтовані припущення стосовно їх причин та напрямів пом'якшення.
  Повний текст PDF - 922.986 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Юрик Я.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Юрик Я. І. Зайнятість у транспортному господарстві України: масштаби, якісні параметри та структурно-динамічні характеристики / Я. І. Юрик // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 4. - С. 93-108. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2017_4_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Юрик Ярина Іванівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського