Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Крючкова І. В. 
Європейський досвід завчасного виявлення макроекономічних дисбалансів: рекомендації для України / І. В. Крючкова // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 4. - С. 39-58. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2017_4_4
Наведено досвід створення системи завчасного виявлення макроекономічних дисбалансів та запровадження процедури їх усунення у країнах - членах ЄС. Розглянуто основні складові такої системи: методологію, нормативно-правову базу та результати. Доведено, що в Україні відсутній механізм попередження кризових явищ і надано рекомендації щодо запровадження завчасного виявлення макроекономічних дисбалансів та реалізації системних заходів з метою їх виправлення. Для моніторингу внутрішніх дисбалансів запропоновано основні показники макроструктурного інституційного табло; для зовнішніх - табло зовнішньоекономічних дисбалансів; а також табло трудової активності та табло соціальних дисбалансів.
  Повний текст PDF - 944.05 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Крючкова І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Крючкова І. В. Європейський досвід завчасного виявлення макроекономічних дисбалансів: рекомендації для України / І. В. Крючкова // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 4. - С. 39-58. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2017_4_4.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Крючкова Ірина Володимирівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського