Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Бажал Ю. М. 
Реалізація моделі "потрійної спіралі" в інноваційній екосистемі України / Ю. М. Бажал // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 3. - С. 124-139. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2017_3_11
Представлено аналіз взаємодії між університетами (ВНЗ), промисловістю, державою та науковими установами в Україні в контексті реалізації моделі "потрійної спіралі" управління інноваційним циклом за критерієм ефективності комерціалізації науково-технологічних досягнень. Виявлено, що рівень співпраці українських стейкхолдерів єдиного інноваційного циклу незначний, що обумовлює низькі кінцеві результати національної інноваційної екосистеми, незважаючи на певні успіхи на проміжних етапах інноваційного циклу. Статистично показано, що фундаментальний науковий потенціал українських ВНЗ не трансформується в інноваційні промислові зразки та відповідні комерціалізовані інноваційні продукти. Виправити цю ситуацію допоможе запровадження в Україні управлінської моделі "потрійної спіралі" інноваційного циклу і ухвалення для цього відповідного спеціального законодавства.
  Повний текст PDF - 819.089 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Бажал Ю.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Бажал Ю. М. Реалізація моделі "потрійної спіралі" в інноваційній екосистемі України / Ю. М. Бажал // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 3. - С. 124-139. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2017_3_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Бажал Юрій Миколайович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського