Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Серебренніков Б. С. 
Моделювання та оцінка сценаріїв довгострокового розвитку атомної енергетики України / Б. С. Серебренніков // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 3. - С. 94-106. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2016_3_9
Наведено результати моделювання та оцінювання альтернативних сценаріїв розвитку генерувальних потужностей Об'єднаної енергетичної системи України на період до 2030 р. у контексті обгрунтування шляхів оптимізації електроенергетичного балансу країни за умов виведення або подовження терміну експлуатації діючих ядерних енергоблоків АЕС. Моделювання проведено з використанням розробленої оптимізаційної моделі "WASP-Україна". За критеріями економічності, екологічності, надійності та ресурсозабезпеченості електроенергетики сценарії, які передбачають подовження терміну експлуатації АЕС, є значно прийнятнішими за ті, що передбачають їх закриття.
  Повний текст PDF - 541.147 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Серебренніков Б.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Серебренніков Б. С. Моделювання та оцінка сценаріїв довгострокового розвитку атомної енергетики України / Б. С. Серебренніков // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 3. - С. 94-106. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2016_3_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Серебренніков Богдан Сергійович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського