Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Осташко Т. О. 
Експорт агропродовольчих товарів у ЄС: перспективи і завдання / Т. О. Осташко // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 83-94. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2016_1_8
Проведено аналіз динаміки та структури експорту агропродовольчої продукції в ЄС. Оцінено перспективи нарощування експорту в межах і поза межами імпортних тарифних квот ЄС на основі аналізу місткості імпортного сегмента відповідних продуктових ринків ЄС і митних режимів ЄС. Запропоновано рекомендації уряду, виробничим асоціаціям та виробникам для підвищення конкурентоспроможності вітчизняної агропродовольчої продукції на ринках ЄС.
  Повний текст PDF - 684.78 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Осташко Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Осташко Т. О. Експорт агропродовольчих товарів у ЄС: перспективи і завдання / Т. О. Осташко // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 83-94. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2016_1_8.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Осташко Тамара Олексіївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського