Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Грінченко В. О. 
Структура капіталу суб'єктів малого і середнього бізнесу / В. О. Грінченко // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 142-156. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2016_1_12
Узагальнено результати досліджень структури капіталу малого та середнього бізнесу та визначено особливості фінансування українських та європейських підприємств. Встановлено, що українські малі та середні підприємства мають вищий, порівняно з великими, рівень фінансового левериджу та ризику. Проаналізовано структуру капіталу українських підприємств і виявлено існування негативної залежності між часткою статутного капіталу у структурі джерел фінансування та розміром підприємства.
  Повний текст PDF - 645.394 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Грінченко В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Грінченко В. О. Структура капіталу суб'єктів малого і середнього бізнесу / В. О. Грінченко // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 142-156. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2016_1_12.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського