Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Дячук О. А. 
Внесок України до нової Глобальної кліматичної угоди / О. А. Дячук // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 129-141. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2016_1_11
Показано, що участь України в новій глобальній кліматичній угоді (Паризькій угоді) несе для України великі потенційні можливості. Вони можуть бути використані для модернізації економіки і підвищення добробуту населення, а також сприятимуть запровадженню стратегії низьковуглецевого розвитку України. Обгрунтовано, що цілі, визначені в Очікуваному національно-визначеному внеску (ОНВВ) України до нової глобальної кліматичної угоди, є недостатньо амбітними, хоча, можливо, наразі й справедливими. Адже, маючи значний потенціал для скорочення викидів парникових газів, Україна може досягти визначених ОНВВ цілей з мінімальними зусиллями. Тому цілі мають бути обов'язково переглянуті до 2021 р. або раніше, коли Паризька угода набуде чинності. Недостатня обгрунтованість зобов'язань може стати перепоною для залучення надзвичайно необхідних інвестицій у проекти з реалізації політики низьковуглецевого розвитку України.
  Повний текст PDF - 659.613 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Дячук О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Дячук О. А. Внесок України до нової Глобальної кліматичної угоди / О. А. Дячук // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 129-141. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2016_1_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Дячук Олександр Анатолійович (фізико-математичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського