Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Чепелєв М. Г. 
Економетрична оцінка еластичностей заміщення між працею та капіталом для обчислюваної моделі загальної рівноваги України / М. Г. Чепелєв // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 33-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2015_2_5
Представлено економетричні оцінки еластичностей заміщення між працею та капіталом у розрізі 10 видів економічної діяльності за даними 2003 - 2009 рр. Параметри оцінено в контексті методології обчислюваних моделей загальної рівноваги, зокрема, на базі виробничих функцій з постійними еластичностями заміщення та з урахуванням умов мінімізації витрат на виробництво продукції. Одержані оцінки еластичностей заміщення характеризуються відносно невисокими значеннями - на рівні 0,13 - 0,82. Ці результати ставлять під сумнів доцільність використання певних класів виробничих функцій для моделювання відповідних процесів, зокрема, досить поширених у цьому контексті виробничих функцій Кобба - Дугласа, які мають одиничну еластичність заміщення.
  Повний текст PDF - 561.762 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Чепелєв М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Чепелєв М. Г. Економетрична оцінка еластичностей заміщення між працею та капіталом для обчислюваної моделі загальної рівноваги України / М. Г. Чепелєв // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 33-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2015_2_5.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Чепелєв Максим Григорович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського