Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Ткачова О. А. 
Науково-технологічний потенціал розвитку вітчизняної сфери нанотехнологій / О. А. Ткачова // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 134-147. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2015_2_12
Досліджено організаційно-економічні передумови здійснення розробок у сфері нанотехнологій. Проаналізовано результати наукової діяльності установ - продуцентів нанотехнологій Національної академії наук України як на національному, так і на міжнародному рівнях, а також їх педагогічну практику. Виокремлено найбільш перспективні напрями наукових досліджень та визначено можливі "точки зростання" нанонауки і нанотехнологій України. Виявлено характерні риси, притаманні вітчизняній науковій сфері нанотехнологічних досліджень і розробок. Встановлено, що розвиток сегмента нанотехнологічних досліджень і розробок вітчизняної науки значною мірою залежить від міжнародного науково-технологічного та інноваційного співробітництва. Обгрунтовано, що ключовим важелем впливу має бути державна підтримка цього наукового напряму.
  Повний текст PDF - 633.169 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Ткачова О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Ткачова О. А. Науково-технологічний потенціал розвитку вітчизняної сфери нанотехнологій / О. А. Ткачова // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 134-147. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2015_2_12.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Ткачова Оксана Анатоліївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського