Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Дульська І. В. 
Цифрові технології як каталізатор економічного зростання / І. В. Дульська // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 119-133. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2015_2_11
Оцінено стан діджиталізації (використання цифрових технологій) суспільного виробництва в Україні та світі для підвищення його ефективності. Узагальнено успішний світовий досвід, висвітлено проблеми впровадження ІКТ в окремі сектори національної економіки. Оцінено ступінь інституційного забезпечення стимулювання розвитку ІКТ. Найбільш пріоритетним натепер визнано кластер безготівкових розрахунків ІКТ з огляду на можливий ефект для національної економіки за умови усунення технічних проблем, розвитку інфраструктури та інституціоналізації. У державній політиці стимулювання ІКТ необхідне посилення системності, послідовності, завершеності, узгодженості з напрацюванням та ухваленням відповідних законодавчих актів.
  Повний текст PDF - 693.551 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Дульська І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Дульська І. В. Цифрові технології як каталізатор економічного зростання / І. В. Дульська // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 119-133. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2015_2_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Дульська Ірина Василівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського