Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Бублик Є. О. 
Макроекономічні та інституційні передумови відновлення іпотечного ринку України / Є. О. Бублик // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 41-56. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_6
Проаналізовано стан і характеристики розвитку іпотечного ринку України в період подолання наслідків фінансово-економічної кризи. Проведено оцінку показників розвитку і особливостей функціонування вітчизняного іпотечного ринку, нормативно-правових та інституційних обмежень, зроблено прогноз подальших тенденцій, а також запропоновано можливі шляхи та перспективні заходи щодо посткризового відновлення іпотечного кредитування і підвищення його ролі у забезпеченні соціального та економічного розвитку України.
  Повний текст PDF - 575.016 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Бублик Є.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Бублик Є. О. Макроекономічні та інституційні передумови відновлення іпотечного ринку України / Є. О. Бублик // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 41-56. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_6.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Бублик Євген Олександрович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського