Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Груздова Т. В. 
Постановка на баланс об'єктів права інтелектуальної власності у складі нематеріальних активів підприємств України / Т. В. Груздова // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 137-147. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_13
Проаналізовано сучасний стан нематеріальних активів на балансах підприємств України. Виявлено проблеми постановки на баланс об'єктів права інтелектуальної власності у складі нематеріальних активів. Сформульовано пропозиції щодо активізації капіталізації прав на об'єкти інтелектуальної власності у складі нематеріальних активів та підвищення ефективності їх використання на вітчизняних підприємствах.
  Повний текст PDF - 450.005 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Груздова Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Груздова Т. В. Постановка на баланс об'єктів права інтелектуальної власності у складі нематеріальних активів підприємств України / Т. В. Груздова // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 137-147. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_13.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Груздова Тетяна Валентинівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського