Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Геєць В. М. 
Соціально значущі форми взаємодії населення України та країн ЄС і роль інститутів соціалізації / В. М. Геєць // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 1. - С. 20-36. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2012_1_4
Досліджено соціальну організацію суспільства, ментально-політичні рубежі на європейському просторі, процес європеїзації і роль інститутів у цьому процесі. Розглянуто проблемні питання для України та ЄС як найбільш ефективного формування на європейському континенті. Обгрунтовано необхідність підвищення ступеня самоорганізації українського соціуму шляхом соціального навчання.
  Повний текст PDF - 466.102 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Геєць В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Геєць В. М. Соціально значущі форми взаємодії населення України та країн ЄС і роль інститутів соціалізації / В. М. Геєць // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 1. - С. 20-36. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2012_1_4.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Геєць Валерій Михайлович (1945–) (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського