Наукова періодика України Довкілля та здоров'я


Лотоцька-Дудик У.Б. 
Особливості умов праці та вплив їх на здоров'я працівників легкої промисловості / У.Б. Лотоцька-Дудик, Н.О. Крупка // Довкілля та здоров'я. - 2016. - № 3. - С. 60-67. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dtz_2016_3_14
Узагальнено дані про особливості умов праці та виробничий травматизм в різних галузях легкої промисловості, досліджено їх вплив на стан здоров'я і формування професійно-обумовленої патології працюючих.В работе обобщаются данные об особенностях условий труда и производственном травматизме в разных отраслях легкой промышленности, исследуется их влияние на состояние здоровья и формирование профессионально-обусловленной патологии работающих.
  Повний текст PDF - 128.192 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лотоцька-Дудик У.
 • Крупка Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лотоцька-Дудик У.Б. Особливості умов праці та вплив їх на здоров'я працівників легкої промисловості / У.Б. Лотоцька-Дудик, Н.О. Крупка // Довкілля та здоров'я. - 2016. - № 3. - С. 60-67. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dtz_2016_3_14.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Лотоцька-Дудик Уляна Богданівна (медичні науки)
 • Крупка Неля Омелянівна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського