Наукова періодика України Довкілля та здоров'я


Чеберячко С.І. 
Визначення рівня професійного ризику виникнення у гірників захворювань пилової етіології / С.І. Чеберячко, О.О. Яворська, Ю.І. Чеберячко // Довкілля та здоров'я. - 2016. - № 3. - С. 55-59. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dtz_2016_3_13
Визначено рівень професійного ризику виникнення захворювань органів дихання пилової етіології у гірників за використання респіраторів. Встановлено, що протипилові респіратори зменшують ступінь ризику не більше ніж на 50 %, що не дозволяє забезпечити достатній рівень захисту гірників.Определен уровень профессионального риска возникновения заболеваний органов дыхания пылевой этиологии у горняков при использовании респираторов. Установлено, что противопылевые респираторы уменьшают степень риска не более чем на 50 %, что не позволяет обеспечить достаточный уровень защиты горняков.
  Повний текст PDF - 426.561 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Чеберячко С.
 • Яворська О.
 • Чеберячко Ю.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Чеберячко С.І. Визначення рівня професійного ризику виникнення у гірників захворювань пилової етіології / С.І. Чеберячко, О.О. Яворська, Ю.І. Чеберячко // Довкілля та здоров'я. - 2016. - № 3. - С. 55-59. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dtz_2016_3_13.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Яворська Ольга Олександрівна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського