Наукова періодика України Директор школи, ліцею, гімназії


Рашковська І. 
Підготовка учнів до навчання у вишах в умовах розвитку комп'ютерних інновацій в освіті / І. Рашковська // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2013. - № 3. - С. 83-87. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dslg_2013_3_12
Окреслено основні шляхи підготовки учня до навчання у ВНЗ, зокрема, через ознайомлення його з основами комп'ютерної грамотності та формування в учня правильного ставлення до використання комп'ютера. Наголошено на зближенні шкільної та вузівської освіти у напрямі комп'ютерних технологій як запоруки подальшого розвитку інновацій в освіті, з метою виховання грамотного спеціаліста.
  Повний текст PDF - 422.548 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Рашковська І.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Рашковська І. Підготовка учнів до навчання у вишах в умовах розвитку комп'ютерних інновацій в освіті / І. Рашковська // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2013. - № 3. - С. 83-87. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dslg_2013_3_12.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського