Наукова періодика України Держава та регіони


Ковпак В. А. 
"Деокупаційний дискурс" "нових днів" як інклюзивність інтелектуального досвіду світового українства в українську цивілізаційну перспективу: історичні паралелі та дискусії "на часі" / В. А. Ковпак // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2019. - № 1. - С. 11-21. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2019_1_4
Виявлено та проаналізовано у публіцистичному наративі українського еміграційного часопису "Нові дні" проблемно-тематичні історичні паралелі повоєнної доби та сучасності з урахуванням редакційної політики журналу. Здійснено спробу розкодування гібридних технологій Кремля в аналітичних публікаціях другої половини XX ст., де автори осмислювали суспільно-політичні події, що мають проекцію на сучасну інформаційну зброю, а саме замовчування, метод навіювання експертними оцінками, фейкові звинувачення, що використовувала й радянська преса. Демократизація, декомунізація, церковна автокефалія, реальність боротьби за здійснення постанов Загальної Декларації прав людини, із зауваженням спроб ООН розв'язувати деякі питання міжнародної політики за допомогою своїх власних збройних сил (Близький Схід і деякі держави в Африці), мовне питання, протистояння інформаційній імперській війні, "очищення" національної пам'яті про українську еліту і дискусії на сторінках еміграційного повоєнного часопису, що й досі "на часі".Виявлено та проаналізовано у публіцистичному наративі українського еміграційного часопису "Нові дні" проблемно-тематичні історичні паралелі повоєнної доби та сучасності з урахуванням редакційної політики журналу. Здійснено спробу розкодування гібридних технологій Кремля в аналітичних публікаціях другої половини XX ст., де автори осмислювали суспільно-політичні події, що мають проекцію на сучасну інформаційну зброю, а саме замовчування, метод навіювання експертними оцінками, фейкові звинувачення, що використовувала й радянська преса. Демократизація, декомунізація, церковна автокефалія, реальність боротьби за здійснення постанов Загальної Декларації прав людини, із зауваженням спроб ООН розв'язувати деякі питання міжнародної політики за допомогою своїх власних збройних сил (Близький Схід і деякі держави в Африці), мовне питання, протистояння інформаційній імперській війні, "очищення" національної пам'яті про українську еліту і дискусії на сторінках еміграційного повоєнного часопису, що й досі "на часі".
  Повний текст PDF - 257.98 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Ковпак В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Ковпак В. А. "Деокупаційний дискурс" "нових днів" як інклюзивність інтелектуального досвіду світового українства в українську цивілізаційну перспективу: історичні паралелі та дискусії "на часі" / В. А. Ковпак // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2019. - № 1. - С. 11-21. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2019_1_4.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського