Наукова періодика України Держава та регіони


Кравцов О. О. 
Соціальна справедливість та її врахування в економічній політиці / О. О. Кравцов // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2019. - № 4. - С. 8-12. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2019_4_3
Розглянуто різні методологічні підходи до визначення критеріїв соціальної справедливості в економічних відносинах, які панували в XX ст. Соціальна справедливість як один із головних принципів соціально орієнтованої ринкової економіки пов'язана з розподілом і перерозподілом благ, регулюванням ринково-господарських відносин, забезпеченням основних політичних, економічних та соціальних прав і свобод, соціальним захистом населення. Перспективним напрямом дослідження є соціально-психологічна інтерпретація цієї категорії як уявлення продукта свідомості, створеного розумом людини. Соціальна справедливість є такою, якою її усвідомлює суспільство, тому будь-який розподіл економічних благ є справедливим, якщо він добровільний із боку членів суспільства, тобто за існуючих соціально-економічних умов не викликає невдоволення і прагнення змінити його на інший.
  Повний текст PDF - 237.05 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Кравцов О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Кравцов О. О. Соціальна справедливість та її врахування в економічній політиці / О. О. Кравцов // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2019. - № 4. - С. 8-12. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2019_4_3.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Кравцов Олександр Олексійович (економічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського