Наукова періодика України Держава та регіони


Даниленко В. І. 
Сучасний стан виробництва продукції рослинництва в Україні / В. І. Даниленко, М. В. Коваленко, В. О. Салашна // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2019. - № 4. - С. 93-98. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2019_4_18
Досліджено сучасний стан та основні тенденції виробництва продукції рослинництва в Україні. У цій галузі акценти розставлено на культури, які є експортно та інвестиційно привабливими, такі як пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, ріпак. Визначено основні фактори, що впливають на формування валового збору сільськогосподарських культур у розрізі їх видів. Встановлено, що загальними передумовами успішного розвитку рослинницького підкомплексу є сприятливі грунтово-кліматичні умови, макроекономічні фактори виробництва та зростаючий попит на цю продукцію у світі. Проаналізовано досягнутий рівень ефективності в галузі, а також окреслено перспективи її подальшого розвитку. Визначено, що ефективність і стабільність галузі рослинництва можуть бути підвищені за рахунок подальшого поліпшення сортових властивостей та реалізації потенційних можливостей сільськогосподарських рослин разом з енерго- та ресурсозбереженням усіх технологічних процесів.
  Повний текст PDF - 414.109 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Даниленко В.
  • Коваленко М.
  • Салашна В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Даниленко В. І. Сучасний стан виробництва продукції рослинництва в Україні / В. І. Даниленко, М. В. Коваленко, В. О. Салашна // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2019. - № 4. - С. 93-98. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2019_4_18.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Даниленко Вікторія Іванівна (економічні науки)
  • Коваленко Марина Вікторівна (1983–) (економічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського