Наукова періодика України Доповіді Національної академії наук України


Семененко В. П. 
Мінералогічні особливості та генезис унікальної макрохондри метеорита Кримка (LL3.1) / В. П. Семененко, А. Л. Гіріч // Доповiдi Національної академії наук України. - 2011. - № 11. - С. 107-114. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dnanu_2011_11_21
Наведено результати мінералогічного дослідження унікальної силікатної з примітивною (SiO2/MgO - 3,21; FeO/(FeO + MgO) - 0,87) тонкозернистою оболонкою макрохондри, знайденої в хондриті Кримка. Вона відрізняється від відомих макрохондр і хондр наявністю двох метал-троїлітових мантій і великих зерен графіту, а також присутністю мікрокристалів графіту в оболонці. Зерна графіту макрохондри і силікатної оболонки відмінні за розміром, формою й характером розподілу та мають відповідно різну природу - розплавну і метаморфічну, зумовлену різними фізико-хімічними процесами перетворення первинної С-вмісної речовини. Зроблено припущення про утворення макрохондри в більш віддаленій від Сонця зоні протопланетної туманності, ніж в тій, де сформувалась основна маса хондр.
  Повний текст PDF - 1.299 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Семененко В.
 • Гіріч А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Семененко В. П. Мінералогічні особливості та генезис унікальної макрохондри метеорита Кримка (LL3.1) / В. П. Семененко, А. Л. Гіріч // Доповiдi Національної академії наук України. - 2011. - № 11. - С. 107-114. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dnanu_2011_11_21.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського