Наукова періодика України Доповіді Національної академії наук України


Шумлянський Л. В. 
Ізотопний склад гафнію в цирконах, виділених з порід Томашгородського та Букинського комплексів / Л. В. Шумлянський // Доповiдi Національної академії наук України. - 2009. - № 7. - С. 128-131. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dnanu_2009_7_24
Наведено результати досліджень ізотопного складу гафнію в цирконах, виділених із порід Букинського плутону (<$E epsilon sub roman Hf~=~0,8~symbol С~0,7>), Томашгородської дайки (<$E epsilon sub roman Hf~=~2,0~symbol С~1,0>), а також Каменського (<$E epsilon sub roman Hf~=~1,6~symbol С~1,3>) і Прутівського (<$E epsilon sub roman Hf~=~5,5~symbol С~0,8>) масивів, які збігаються в цілому з висновками, одержаними у процесі вивчення Rb - Sr і Sm - Nd ізотопних систем. Ізотопний склад гафнію в цирконах, виділених із порід Прутівського та Каменського масивів, а також із долеритів Томашгородської дайки вказує на походження розплавів за рахунок плавлення деплетованої мантії. У цьому випадку вихідні розплави Каменського масиву та Томашгородської дайки зазнавали деякої контамінації коровим матеріалом. Дані ізотопії також свідчать про відсутність генетичних зв'язків між вихідними розплавами Прутівського та Каменського масивів і Томашгородської дайки з одного боку, і Букинського плутону - з іншого.
  Повний текст PDF - 129.379 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Шумлянський Л.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Шумлянський Л. В. Ізотопний склад гафнію в цирконах, виділених з порід Томашгородського та Букинського комплексів / Л. В. Шумлянський // Доповiдi Національної академії наук України. - 2009. - № 7. - С. 128-131. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dnanu_2009_7_24.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського