Наукова періодика України Бібліотечний вісник


Сидорчук Т. 
Автографи українських письменників у бібліотечній та архівній колекціях наукової бібліотеки Національного університету "Києво-Могилянська академія" / Т. Сидорчук // Бібліотечний вісник. - 2015. - № 4. - С. 23-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2015_4_6
Здійснено спробу проаналізувати автографи українських письменників, що зберігаються в науковій бібліотеці Національного університету «Києво-Могилянська академія». Характеризуються різні види автографів українських письменників – дарчі написи на друкованих виданнях, авторські рукописи художніх творів та наукових праць, а також власноручні підписи. Визначено принципи відбору автографів для оцифрування, наголошено на значенні створення бази даних та електронних копій автографів для широкого доступу користувачів і пошуково-дослідницької співпраці бібліотеки НаУКМА з іншими бібліотеками, музеями, архівами.
  Повний текст PDF - 1.794 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Сидорчук Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Сидорчук Т. Автографи українських письменників у бібліотечній та архівній колекціях наукової бібліотеки Національного університету "Києво-Могилянська академія" / Т. Сидорчук // Бібліотечний вісник. - 2015. - № 4. - С. 23-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2015_4_6.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Сидорчук Таїсія Михайлівна (історичні науки)
 • Сидорчук Тетяна Геннадіївна (історичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського