Наукова періодика України Бібліотечний вісник


Петрова М. 
Роль інформаційно-комунікаційної системи управління у моделюванні пріоритетних напрямів діяльності сучасної бібліотеки / М. Петрова // Бібліотечний вісник. - 2012. - № 3. - С. 16-20. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2012_3_3
Розглянуто концептуальну модель інформаційно-комунікаційної системи управління бібліотекою (ІКСУБ) та визначено її зв'язки з об'єктом управління. Проаналізовано, структуровано обсяги первинної (внутрішньої та зовнішньої) та вторинної (нормативно-розпорядчої й аналізаторно-прогностичної) інформації, яка використовується в управлінні біболіотекою. Визначено, що у дослідженні та концептуальному моделюванні управління формуванням електронних ресурсів значну наукову і практичну цінність становить архетипне бачення проблем, а також використання системного когнітипу, доповненого конвергентним підходом.
  Повний текст PDF - 256.807 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Петрова М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Петрова М. Роль інформаційно-комунікаційної системи управління у моделюванні пріоритетних напрямів діяльності сучасної бібліотеки / М. Петрова // Бібліотечний вісник. - 2012. - № 3. - С. 16-20. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2012_3_3.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Петрова Мілена Валентинівна (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського