Наукова періодика України Бібліотечний вісник


Сербін О. 
Оптимізація інформації як передумова індексування та систематизації у рамках еволюції структури і функцій бібліотечної науки / О. Сербін // Бібліотечний вісник. - 2010. - № 5. - С. 16-24. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2010_5_2
Розглянуто процеси автоматизації інформації, запропоновано методику її оптимізації засобами згортання / розгортання. Наведено класифікацію процесів згортання / розгортання (ПЗР) у контексті еволюції структури та функцій бібліотекознавства. Проаналізовано вплив ПЗР інформації на загальну оптимізацію як передумову індексування та систематизації. Зазначено, що мовні системи писемності дозволяють оперувати різними можливостями оптимізації шляхом переходу від однієї системи до іншої. Зроблено висновки щодо використання новітніх технологій стосовно оптимізації інформаційних даних. Описано систему керування вмістом (Content Management System) - комп'ютерну програму або систему для забезпечення й організації спільного процесу створення, редагування й управління текстовими та мультимедійними документами (вмістом або контентом).
  Повний текст PDF - 337.45 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Сербін О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Сербін О. Оптимізація інформації як передумова індексування та систематизації у рамках еволюції структури і функцій бібліотечної науки / О. Сербін // Бібліотечний вісник. - 2010. - № 5. - С. 16-24. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2010_5_2.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Сербін Олег Олегович (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського