Наукова періодика України Буковинський медичний вісник


Налужна Т. В. 
Медикаментозна корекція порушень ритму серця у хворих на ішемічну хворобу серця у поєднанні із синдромом пролабування мітрального клапана / Т. В. Налужна // Буковинський медичний вісник. - 2013. - Т. 17, № 2. - С. 94-97. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bumv_2013_17_2_26
Наведено дані щодо порушень серцевого ритму у хворих на ішемічну хворобу серця (ІХС) у поєднанні із синдромом пролабування мітрального клапана. У таких пацієнтів переважали синусова тахікардія, передсердна та шлуночкова екстрасистолія, фібриляція передсердь, пароксизмальні тахікардії. З урахуванням основних патогенетичних механізмів розвитку аритмій запропоновано включити до базової терапії таких пацієнтів препаратів магнію, зокрема - вітчизняного препарату Ритмокору. Доведено антиаритмічну, антиішемічну та мембраностабілізувальну дію препарату. Також відмічено позитивний вплив Ритмокору на рівень магнію у крові та скорочення тривалості інтервалу QT. Корекція аритмічного синдрому має важливе прогностичне значення стосовно зниження ризику виникнення життєво небезпечних порушень серцевого ритму у пацієнтів на ІХС, яка перебігає із синдромом пролабування мітрального клапана.
  Повний текст PDF - 265.318 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Налужна Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Налужна Т. В. Медикаментозна корекція порушень ритму серця у хворих на ішемічну хворобу серця у поєднанні із синдромом пролабування мітрального клапана / Т. В. Налужна // Буковинський медичний вісник. - 2013. - Т. 17, № 2. - С. 94-97. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bumv_2013_17_2_26.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Налужна Тетяна Василівна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського