Наукова періодика України Бізнес Інформ


Іванова О. Ю. 
Організація публічних закупівель в Україні та країнах Європейського Союзу / О. Ю. Іванова, Г. С. Севостьянова // Бізнес Інформ. - 2018. - № 9. - С. 41-47. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2018_9_7
Розглянуто актуальні питання підвищення конкурентоспроможності національної економіки завдяки вдосконаленню процедури проведення публічних закупівель. Мета роботи - визначення особливостей організації проведення публічних закупівель в Україні та порівняння з організацією проведення даних процедур у країнах Європейського Союзу, що дозволить дослідити недоліки української моделі публічних закупівель та розробити рекомендації щодо їх подолання та наближення до стандартів Європейського Союзу. Визначено механізм організації проведення процедур закупівель відповідно до Директив ЄС, досліджено централізовану та децентралізовану моделі організації публічних закупівель у країнах ЄС. Проведено порівняльну характеристику вітчизняної електронної системи організації публічних закупівель з грузинською та європейською. Визначено етапи проведення закупівель в організаційній моделі ЄС, які на сьогодні відсутні в українській моделі та потребують впровадження для підвищення ефективності процедур проведення публічних закупівель.
  Повний текст PDF - 410.523 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Іванова О.
 • Севостьянова Г.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Іванова О. Ю. Організація публічних закупівель в Україні та країнах Європейського Союзу / О. Ю. Іванова, Г. С. Севостьянова // Бізнес Інформ. - 2018. - № 9. - С. 41-47. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2018_9_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Іванова Ольга Юріївна (економічні науки)
 • Севостьянова Ганна Сергіївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського