Наукова періодика України Бізнес Інформ


Болотіна Є. В. 
Управлінські технології комунікативного менеджменту / Є. В. Болотіна, І. П. Фоміченко, В. О. Шашко // Бізнес Інформ. - 2018. - № 9. - С. 212-219. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2018_9_32
Грамотне вибудовування комунікацій з органами влади, а згодом і аналіз комунікативних технологій, дозволяє отримати якісну конкурентну перевагу на сучасному ринку, де боротьба за кожного клієнта ведеться на мікроекономічному рівні. Розглянуто аналіз підходів до визначення поняття "державні відносини" і розгляду GR як специфічної форми комунікативного управління, яка нині часто використовується корпоративними структурами в політичних аспектах їх діяльності. Розглянуто основні види комунікацій GR-менеджменту, що спирається на певну програму дій і спрямована на створення та підтримування сприятливих відносин з органами публічної влади. Акцентовано увагу на тому, що технології GR, PR недостатньо опрацьовані на теоретичному рівні, також виділено ряд проблем: недовіра населення до влади; прихованість інформації та відсутність необхідної роз'яснювальної роботи; слабка організаційна структура; погано налагоджені зв'язки з громадськістю; недолік фінансування. У рамках аналізу сучасної реалізації органами влади Government Relations розглянуто основоположні аспекти функціонування неінституційних структур публічної влади на прикладі лобізму.
  Повний текст PDF - 307.434 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Болотіна Є.
 • Фоміченко І.
 • Шашко В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Болотіна Є. В. Управлінські технології комунікативного менеджменту / Є. В. Болотіна, І. П. Фоміченко, В. О. Шашко // Бізнес Інформ. - 2018. - № 9. - С. 212-219. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2018_9_32.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Фоміченко Інна Петрівна (економічні науки)
 • Шашко Вікторія Олександрівна (1976–) (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського