Наукова періодика України Бізнес Інформ


Романов А. Д. 
Професійна освіта в умовах децентралізації влади в Україні: здобутки та загрози / А. Д. Романов // Бізнес Інформ. - 2018. - № 6. - С. 110-115. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2018_6_15
Мета роботи - аналіз та оцінка здобутків та загроз розвитку професійної освіти в умовах децентралізації влади й окреслення напрямів підвищення ефективності управління професійною освітою в Україні. Проаналізовано стан розвитку професійної освіти та виявлено певні здобутки та загрози розвитку професійної освіти. Обгрунтовано необхідність децентралізації управління освітою і, на основі вивчення зарубіжного досвіду та системного аналізу законодавчих ініціатив профільного міністерства, запропоновано низку напрямів підвищення ефективності управління професійною освітою в Україні (запровадження нової моделі фінансування; зміна системи адміністрування професійної освіти; активізація органів місцевого самоврядування з питань управління та фінансування професійної освіти; розвиток дуальної форми навчання та інші). Перспективою подальших досліджень у цьому напрямі є оцінювання фінансових і нефінансових вигід від реформування професійної освіти для працівників, роботодавців, регіонів та держави.
  Повний текст PDF - 324.397 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Романов А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Романов А. Д. Професійна освіта в умовах децентралізації влади в Україні: здобутки та загрози / А. Д. Романов // Бізнес Інформ. - 2018. - № 6. - С. 110-115. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2018_6_15.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Романов Артур Дмитрович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського