Наукова періодика України Бізнес Інформ


Ярошенко І. В. 
Аналіз сучасного нормативно-правового забезпечення системи публічного управління соціально-економічним розвитком регіонів в Україні / І. В. Ярошенко, П. К. Семигулін // Бізнес Інформ. - 2018. - № 10. - С. 255-261. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2018_10_39
Система публічного управління регіональним розвитком в Україні в умовах інтеграції в європейський і світовий економічний простір потребує суттєвої модернізації на основі впровадження принців децентралізації, збалансованості, конкуренції та сталого розвитку. Сьогодні активізуються питання пошуку нових стратегічних підходів до управління розвитком територій, спрямованих на скорочення диференціації рівня соціально-економічного розвитку регіонів шляхом вирівнювання умов економічної діяльності, раціонального використання виробничо- ресурсного потенціалу регіонів, досягнення сталого економічного зростання, підвищення соціально-економічних показників рівня життя громадян України. В умовах реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади необхідними є: розробка нових підходів до формування і впровадження ефективного механізму та інструментів здійснення публічного управління регіональним розвитком з урахуванням територіальних особливостей; науково-методичне забезпечення визначення пріоритетів для розвитку окремих регіонів (територій, громад тощо); вивчення і використання (якщо це доцільно і можливо) досвіду, принципів та інструментарію реалізації регіональної політики в країнах ЄС.
  Повний текст PDF - 303.612 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Ярошенко І.
 • Семигулін П.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Ярошенко І. В. Аналіз сучасного нормативно-правового забезпечення системи публічного управління соціально-економічним розвитком регіонів в Україні / І. В. Ярошенко, П. К. Семигулін // Бізнес Інформ. - 2018. - № 10. - С. 255-261. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2018_10_39.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Ярошенко Іван Васильович (економічні науки)
 • Ярошенко Ігор Васильович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського