Наукова періодика України Бізнес Інформ


Петухова В. О. 
Напрямки інтеграції України в глобальну систему міжнародної торгівлі / В. О. Петухова // Бізнес Інформ. - 2016. - № 6. - С. 36-44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2016_6_7
Визначено імперативи інтеграції зовнішньоекономічної політики України в глобальну систему міжнародної торгівлі та формування напрямків інтеграції України у світовий простір. Обгрунтовано необхідність інтеграції України у глобальну систему міжнародної торгівлі. Задля аналізу участі у структурі міжнародної торгівлі розглянуто географічну диверсифікацію експортно-імпортної складової вітчизняної економіки. Проаналізовано річні зміни обсягів експортно-імпортної складової України, загальний обсяг експорту та імпорту основних торгівельних партнерів України за період 1995 - 2015 рр. На підставі дискримінантного та кластерного аналізу були виявлено, що існує велика нерівномірність впливу визначених факторів на розвиток інтеграційних об'єднань у системі міжнародної торгівлі в регіонах світу. Також обгрунтовано позиціювання України в сукупності міжнародних інтеграційних об'єднань.
  Повний текст PDF - 582.173 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Петухова В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Петухова В. О. Напрямки інтеграції України в глобальну систему міжнародної торгівлі / В. О. Петухова // Бізнес Інформ. - 2016. - № 6. - С. 36-44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2016_6_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Петухова Віолетта Олегівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського