Наукова періодика України Бізнес Інформ


Притула М. Ю. 
Порівняльний аналіз економічних форм реалізації екологічної складової соціальних звітів корпорацій / М. Ю. Притула // Бізнес Інформ. - 2016. - № 11. - С. 139-143. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2016_11_25
Проведено порівняльний аналіз соціальних звітів корпорацій, які займають лідируючі позиції в галузях, щодо розкриття інформації про їх соціальну, екологічну та природоохоронну діяльність. Доведено, що саме соціальна звітність є основною платформою для відображення позитивних і негативних сторін організаційної діяльності, а також для збору інформації, яка може впливати на політику компанії, стратегію та операції на постійній основі. Визначено, що відображення нефінансових показників діяльності підприємств України здійснюється у вигляді або звітів, або просто інформації на сайтах компаній. Обгрунтовано, що загалом повноцінну нефінансову звітність (Звіт про сталий розвиток, Звіт про корпоративну соціальну відповідальність) готують компанії, які мають іноземний капітал або реалізують продукцію на експорт у високорозвинуті країни. Визначено, що основними видами діяльності компаній у сфері охорони навколишнього середовища є ресурсо- й енергозбереження, зниження рівня забруднення атмосферного повітря, зниження обсягів водоспоживання, організація "зелених офісів", підвищення екологічної освіти і культури населення.
  Повний текст PDF - 282.516 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Притула М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Притула М. Ю. Порівняльний аналіз економічних форм реалізації екологічної складової соціальних звітів корпорацій / М. Ю. Притула // Бізнес Інформ. - 2016. - № 11. - С. 139-143. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2016_11_25.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Притула Мар'яна Юріївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського