Наукова періодика України Бізнес Інформ


Лактіонова О. А. 
Доходи та витрати домашніх господарств як джерела гнучкого розвитку країни / О. А. Лактіонова // Бізнес Інформ. - 2015. - № 7. - С. 94-103. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2015_7_16
Проаналізовано ступінь впливу окремих видів фінансових ресурсів домогосподарств в Україні на етапах їх формування і використання на забезпечення економічного зростання із урахуванням можливості реалізації основних умов гнучкого розвитку. Як ресурси гнучкого розвитку використано прибуток та змішаний дохід, підприємницький дохід та доходи від самозайнятості, дохід від власності. Визначено наявність та значення точок екстремуму в динаміці фінансових ресурсів і витрат домогосподарств, перевищення яких контрпродуктивно впливає на розмір ВВП. Оцінено запас збільшення окремих видів фінансових ресурсів і витрат домогосподарств на ВВП до точки екстремуму. Одержано прогноз змін у диференціації населення в Україні в найближчій перспективі. Зазначено, що маневрений фінансовий потенціал населення в умовах циклічного розвитку економіки зі зростанням тривалості та глибини кризових і рецесійних процесів є ключовою характеристикою стійкості фінансової системи, основою її розвитку і відповідно гнучкого економічного розвитку країни - спроможності до відновлення економічної динаміки.
  Повний текст PDF - 490.709 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лактіонова О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лактіонова О. А. Доходи та витрати домашніх господарств як джерела гнучкого розвитку країни / О. А. Лактіонова // Бізнес Інформ. - 2015. - № 7. - С. 94-103. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2015_7_16.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Лактіонова Олександра Анатоліївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського