Наукова періодика України Бізнес Інформ


Кочубей Д. В. 
Оцінка ефекту від впровадження логістичних інформаційних систем / Д. В. Кочубей // Бізнес Інформ. - 2014. - № 6. - С. 228-232. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_6_40
Запропоновано методичний підхід до оцінки очікуваного ефекту від впровадження інформаційних систем (ІС) у логістиці. Підхід заснований на кількісній оцінці рівня операційних показників логістичної діяльності, що очікується після впровадження ІС, та їх порівнянні з поточними показниками. Метод заснований на аналізі критеріїв очікуваного ефекту від впровадження ІС, які характеризують рівень зміни ключових показників діяльності відносно поточних значень цих показників при впровадженні ІС. Новизна методу полягає у проведенні багатокритеріального порівняння альтернативних варіантів ІС за прогнозованими значеннями операційних показників логістичних процесів. Практична цінність методу полягає у можливості на основі доступних торговельному підприємству даних та інформації про впровадження ІС на інших підприємствах провести аналіз змін рівня основних операційних показників логістичної діяльності при впровадженні цих систем, порівняти одержані значення та прийняти обгрунтоване рішення про впровадження ІС управління логістичними функціями.
  Повний текст PDF - 337.386 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Кочубей Д.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Кочубей Д. В. Оцінка ефекту від впровадження логістичних інформаційних систем / Д. В. Кочубей // Бізнес Інформ. - 2014. - № 6. - С. 228-232. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_6_40.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Кочубей Дмитро Вячеславович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського