Наукова періодика України Бізнес Інформ


Безверхий К. В. 
Звітність у теорії вітчизняних і зарубіжних інституціоналістів / К. В. Безверхий // Бізнес Інформ. - 2014. - № 2. - С. 299-307. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_2_54
Висвітлено питання звітності в теорії вітчизняних і зарубіжних вчених-інституціоналістів. Дослідження формування звітності за умов інституційних перетворень здійснюється в нерозривному зв'язку з виробничими та інтеграційними процесами, що властиві даному періоду історичного розвитку суспільства. У результаті проведеного дослідження запропоновано функціональну схему розробки нормативно-правової бази звітності та схему регулювання бухгалтерського обліку і фінансової звітності за умов інституційного середовища України. За результатами проведеного дослідження наведено основні принципи, яким необхідно слідувати під час складання інтегрованого звіту під впливом інституційного середовища в Україні. Розроблено механізм взаємозв'язку наявних на підприємстві звітів і формування на їх основі інтегрованої звітності в інституційному середовищі. Закладено перший камінь у фундамент формування нової концепції звітності, пов'язаної з інтеграцією обліково-звітної інформації в інституційному середовищі.
  Повний текст PDF - 834.932 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:

Бібліографічний опис для цитування:

Безверхий К. В. Звітність у теорії вітчизняних і зарубіжних інституціоналістів / К. В. Безверхий // Бізнес Інформ. - 2014. - № 2. - С. 299-307. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_2_54.

Безверхий К. В.Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Безверхий Костянтин Вікторович (економічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського