Наукова періодика України Бізнес Інформ


Макурін А. А. 
Проблеми облікового забезпечення господарських операцій в контексті євроінтеграції України / А. А. Макурін // Бізнес Інформ. - 2014. - № 11. - С. 233-237. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_11_41
Розглянуто проблеми облікового забезпечення господарських операцій в контексті євроінтеграції України. Проаналізовано використання міжнародних стандартів на вітчизняних підприємствах. Аналіз показав, що бухгалтерський облік в Україні має зазнати коректив і змін, стати відповідним до міжнародних стандартів. Зміни в бухгалтерському обліку спричинять і зміни у формуванні та підготовці кваліфікованих фахівців бухгалтерського обліку. Перехід українського обліку на міжнародні стандарти стане важливою ланкою інтеграції української економіки в європейське та світове господарство. Досліджено проблему соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством у контексті бухгалтерського обліку, яка полягає в тому, що в розвинених країнах Європи результат діяльності підприємства спрямовано на допомогу та користь територіальної громади. А в Україні певні прошарки населення перебувають поза межами справедливого розподілу, і про реальне соціальне партнерство між бізнесом і соціумом практично говорити не доводиться. Проаналізовано проблему визначення справедливої вартості компаній та їх фінансової звітності. Оцінка справедливої вартості є одним з інструментів підвищення капіталізації компанії, тому що дозволяє значно підняти вартість активів, а отже, і власного капіталу. У контексті бухгалтерського обліку звернуто увагу на питання моральних збитків для власників бізнесу від фінансово недобросовісних дій найманих менеджерів, що проявляється у необгрунтованому завищенні доходів.
  Повний текст PDF - 408.357 Kb    Зміст випуска     Цитування публікації
Цитованість авторів публікації:

Цитованість авторів публікації:

Бібліографічний опис для цитування:

Макурін А. А. Проблеми облікового забезпечення господарських операцій в контексті євроінтеграції України / А. А. Макурін // Бізнес Інформ. - 2014. - № 11. - С. 233-237. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_11_41.
 

   Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського