Наукова періодика України Бізнес Інформ


Писаревський І. М. 
Підвищення туристського потенціалу міст на основі формування туристського кластера регіону (світовий і національний досвід) / І. М. Писаревський, К. К. Войтенко // Бізнес Інформ. - 2014. - № 11. - С. 58-63. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_11_11
Доказано ефективність використання кластерного підходу для підвищення потенціалу міст завдяки вивченню національного і світового досвіду формування туристських кластерів. Для цього детально розглянуто приклади формування та розвитку кластерів у ПАР, Австралії та США; оглядово вивчені приклади кластеризації в інших країнах світу (Італії, Шотландії, Ірландії, Франції, Індонезії, Туреччині, Єгипті, ОАЄ, Таїланді та ін.) та проведено аналіз найбільш успішних прикладів кластеризації в Україні (кластер зеленого туризму "Оберіг"; туристський кластер "Кам'янець"; кластер "ЕКОТУР"; туристсько-рекреаційний кластер "Гоголівські місця Полтавщини"; Славутицька міська громадська організація "Туристський кластер - Славутич"; "Туристський кластер "Південне туристичне кільце"). Виходячи з цього, на основі проведеного SWOT-аналізу запропоновано створення туристського кластера в Харківський області з включенням до його складу малих міст з їх "великою" історією та багатою культурно-історичною спадщиною.
  Повний текст PDF - 329.318 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Писаревський І.
 • Войтенко К.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Писаревський І. М. Підвищення туристського потенціалу міст на основі формування туристського кластера регіону (світовий і національний досвід) / І. М. Писаревський, К. К. Войтенко // Бізнес Інформ. - 2014. - № 11. - С. 58-63. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_11_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Писаревський Ілля Матвійович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського