Наукова періодика України Бізнес Інформ


Кудрявцев К. О. 
Вплив державного боргу на економічне зростання Греції / К. О. Кудрявцев // Бізнес Інформ. - 2014. - № 10. - С. 42-48. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_10_8
Мета роботи - аналіз причинного зв'язку між борговим навантаженням та економічним зростанням у Греції. З цією метою застосовано модель панельної векторної авторегресії. Проведено аналіз на основі даних, що охоплюють 20 розвинених країн, у тому числі Грецію, дав змогу виявити, що хоча окремі дослідження з даної теми стверджують, що великий державний борг перешкоджає економічному зростанню країни, здійснена панельна векторна авторегресія свідчить про відсутність значного впливу державного боргу на економічне зростання країни. Натомість нам вдалося виявити значний негативний зворотній ефект економічного зростання на державний борг, чим пояснюється негативна кореляція, яка означає, що під час оцінки довгострокового впливу державного боргу на економічне зростання країни важливо контролювати зворотний ефект від економічного зростання на державний борг.
  Повний текст PDF - 643.14 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Кудрявцев К.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Кудрявцев К. О. Вплив державного боргу на економічне зростання Греції / К. О. Кудрявцев // Бізнес Інформ. - 2014. - № 10. - С. 42-48. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_10_8.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського