Наукова періодика України Бізнес Інформ


Олійник Т. В. 
Адаптивні стратегії фінансового управління на підприємстві / Т. В. Олійник // Бізнес Інформ. - 2014. - № 10. - С. 255-259. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_10_43
Мета роботи - виділення адаптивних стратегій фінансового управління на підприємстві. Визначено адаптацію як процес пристосування, що супроводжує функціонування та розвиток підприємства. Аналізуючи наукові праці багатьох учених, виділено такі види адаптивності, як пасивна та активна, що відрізняються характером реакції підприємства на вплив змін у зовнішньому та внутрішньому середовищі. Визначено, що метою адаптивного фінансового управління є пошук найбільш ефективних варіантів прийняття та реалізації рішень, спрямованих на функціонування та ефективний розвиток промислового підприємства в конкурентному середовищі. Для вирішення завдання забезпечення адаптивності фінансового управління та розвитку підприємства виділено організаційні форми та інструменти (стратегії пасивного виживання, стратегії активного виживання та стратегії активного впливу на зовнішнє середовище), організаційні способи, форми та заходи стратегічної адаптивності, що відповідають процесам управління на підприємстві.
  Повний текст PDF - 276.824 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Олійник Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Олійник Т. В. Адаптивні стратегії фінансового управління на підприємстві / Т. В. Олійник // Бізнес Інформ. - 2014. - № 10. - С. 255-259. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_10_43.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Олійник Тетяна Володимирівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського