Наукова періодика України Бізнес Інформ


Папп В. В. 
Сучасний стан і тенденції розвитку малого підприємництва в Україні / В. В. Папп // Бізнес Інформ. - 2013. - № 6. - С. 160-164. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2013_6_27
Мета роботи - дослідження стану й тенденцій розвитку малого підприємництва в Україні за умов сьогодення, оцінка основних недоліків і визначення перспектив розвитку. Аналізуючи, систематизуючи та узагальнюючи наукові праці учених, проаналізовано системні проблеми розвитку малого підприємництва в Україні. У процесі дослідження визначено пріоритетні напрями державної підтримки розвитку малого підприємництва загальносистемного характеру, а також специфічні заходи державної підтримки розвитку малого підприємництва. Обгрунтовано та надано рекомендації щодо підвищення ефективності підтримки та визначення стратегічних перспектив розвитку малого підприємництва в Україні. Перспективою подальших досліджень у даному напрямі є розробка механізму інституційної підтримки малого підприємництва в Україні, що дозволить активізувати підприємницьку активність.
  Повний текст PDF - 292.323 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Папп В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Папп В. В. Сучасний стан і тенденції розвитку малого підприємництва в Україні / В. В. Папп // Бізнес Інформ. - 2013. - № 6. - С. 160-164. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2013_6_27.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Папп Василь Васильович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського