Наукова періодика України Адаптивні системи автоматичного управління


Катрич Д. В. 
Захист інформації в ERP-системі підприємства / Д. В. Катрич, В. М. Бурлаков // Адаптивні системи автоматичного управління. - 2017. - № 2. - С. 17-25. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/asau_2017_2_5
Досліджено основні механізми забезпечення інформаційної безпеки ERP-систем. Дані системи являють собою сукупність програм, призначених для управління, балансування і оптимізації ресурсів підприємства, вони забезпечують загальну модель даних і процесів для всіх сфер діяльності підприємства. Розглянуто основні аспекти безпеки при роботі з системами, що реалізовують ERP-стратегію. В даний час для забезпечення інформаційної безпеки в ERP-системах, крім штатних засобів захисту інформації, використовуються додаткові програмні засоби, в тому числі криптографічні, щоб виконати всі вимоги з інформаційної безпеки. Надано структуроване уявлення про всі механізми забезпечення інформаційної безпеки в системах управління підприємством. Розглянуто мережеву безпеку ERP-систем, а також безпеку на рівні бази даних, рівні сервера додатків і рівні представлення який призначений для користувачів.
  Повний текст PDF - 376.58 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Катрич Д.
 • Бурлаков В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Катрич Д. В. Захист інформації в ERP-системі підприємства / Д. В. Катрич, В. М. Бурлаков // Адаптивні системи автоматичного управління. - 2017. - № 2. - С. 17-25. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/asau_2017_2_5.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського