Наукова періодика України Актуальні проблеми інноваційної економіки та права


Плотницька С. І. 
Концептуальні підходи до управління ціноутворенням на сільськогосподарських підприємствах / С. І. Плотницька // Актуальні проблеми інноваційної економіки. - 2017. - № 3. - С. 71-77. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/apie_2017_3_12
Здійснено обгрунтування концептуальних підходів до управління ціноутворенням на сільськогосподарських підприємствах в частині обрання методичних підходів до визначення цін на продукцію на основі комплексності та системності з урахуванням особливостей ціноутворення на таких підприємствах. Встановлено, що на рівні підприємства прийняття управлінських рішень стосовно ціноутворення грунтується на відшкодуванні витрат виробника на виробництво продукції та вартості збутової складової, відображенні особливостей продукції, врахуванні чутливості споживачів до зміни ціни та цін конкурентів. Виявлено наступні особливості процесу ціноутворення на ринку сільськогосподарської продукції: наявність загальної тенденції до перевищення рівня пропозиції над рівнем попиту; виникнення цінових диспропорції через незбалансованість попиту і пропозиції; висока вартість сільськогосподарської продукції, пов'язана зі специфікою господарювання на землі; високий рівень витрат сільськогосподарських підприємств через низку причин. Доведено необхідність державної підтримки сільськогосподарських підприємств та заходів зі стимулювання попиту населення.
  Повний текст PDF - 398.415 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Плотницька С.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Плотницька С. І. Концептуальні підходи до управління ціноутворенням на сільськогосподарських підприємствах / С. І. Плотницька // Актуальні проблеми інноваційної економіки. - 2017. - № 3. - С. 71-77. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/apie_2017_3_12.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Плотницька Світлана Іванівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського