Наукова періодика України Авіаційно-космічна техніка і технологія


Кучер О. Г. 
Експлуатаційна надійність авіаційних двигунів. Її контроль та аналіз в авіакомпанії / О. Г. Кучер, П. О. Власенко // Авиационно-космическая техника и технология. - 2011. - № 9. - С. 108–115. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/aktit_2011_9_22
Розглянуто Програму надійності авіакомпанії, зв'язок між системами збору даних, аналізу даних, робочих стандартів, коригувальних дій та відображення даних. Наведено показники надійності двигунів, що використовуються під час контролю, моніторингу та аналізу стану надійності функціональних систем, підсистем та агрегатів двигунів, у разі визначення технічної готовності двигуна до польоту. Розглянуто питання контролю стану надійності функціональних систем, підсистем і комплектуючих виробів двигунів за відмовами, виявленими в польоті, на землі та в експлуатації. Проаналізовано стан надійності повітряних суден В737-300/400/500, що експлуатуються авіакомпанією за 2010 р. Проведено індивідуальний контроль та аналіз стану надійності повітряних суден за системами та підсистемами двигунів.
  Повний текст PDF - 458.441 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Кучер О.
 • Власенко П.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Кучер О. Г. Експлуатаційна надійність авіаційних двигунів. Її контроль та аналіз в авіакомпанії / О. Г. Кучер, П. О. Власенко // Авиационно-космическая техника и технология. - 2011. - № 9. - С. 108–115. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/aktit_2011_9_22.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Кучер Олексій Григорович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського