Наукова періодика України Архів клінічної медицини


Русак П. С. 
Черевна форма крипторхізма у дітей (методи хірургічного лікування) / П. С. Русак, В. Ф. Рибальченко, О. К. Толстанов, Ю. Л. Волошин // Архів клінічної медицини. - 2014. - № 2. - С. 104-105. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/akm_2014_2_46
Узагальнено досвід лікування 102 хворих з абдомінальною формою крипторхізму, які лікувались в хірургічних відділеннях Житомирської обласної дитячої лікарні з 2000 по 2014 рр. Для діагностики та встановлення діагнозу крипторхізм (абдомінальна форма) використовувались сучасні методи діагностики та лікування: УЗД, КТ, МРТ, діагностична лапароскопія. Ддіагностується крипторхізм та ектопію яєчка, як правило, за допомогою огляду та пальпації. При паховому крипторхізмі яєчко знаходиться в паховому каналі, якщо не вдається його пропальпувати в паху, - це абдомінальна форма крипторхізму. Допоміжними методами під час діагностики черевної форми крипторхізму є ультразвукове обстеження, при якому, як правило, яєчко не виявляється в паховому каналі. Також використовуегься КТ, томографія з використанням ядерно-магнітного резонансу та інші. Найоптимальнішим та найточнішим методом в діагностиці черевної форми крипторхізму є діагностична лапароскопія. Лапароскопічний метод більш інформативний, менш травматичний та більш ефективний по відношенню до традиційної лапаротомії і використовується при абдомінальній формі крипторхізму.
  Повний текст PDF - 398.196 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Русак П.
  • Рибальченко В.
  • Толстанов О.
  • Волошин Ю.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Русак П. С. Черевна форма крипторхізма у дітей (методи хірургічного лікування) / П. С. Русак, В. Ф. Рибальченко, О. К. Толстанов, Ю. Л. Волошин // Архів клінічної медицини. - 2014. - № 2. - С. 104-105. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/akm_2014_2_46.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Русак Петро Степанович (медичні науки)
  • Рибальченко Василь Федорович (медичні науки)
  • Толстанов Олександр Костянтинович (1960–) (біологічні науки)
  • Волошин Юрій Любомирович (медичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського