Наукова періодика України Агроекологічний журнал


Давидюк Г. В. 
Вплив технологій вирощування на вміст мікроелементів і важких металів у рослинах пшениці озимої / Г. В. Давидюк, К. М. Олійник, І. І. Клименко // Агроекологічний журнал. - 2019. - № 3. - С. 62-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/agrog_2019_3_10
Проведено дослідження щодо впливу технологій вирощування різної інтенсивності на вміст мікроелементів і важких металів у зерні і соломі пшениці озимої та їх винос урожаем. Визначено, що із зростанням внесених доз добрив підвищується вміст важких металів і мікроелементів у зерні і соломі. Експериментально доведено, що досліджувані технології вирощування не забезпечували значного накопичення зерном пшениці озимої сорту Славна і Царівна елементів: міді, цинку, кадмію, марганцю та заліза. Визначено величини виносу мікроелементів і важких металів урожаєм зерна і соломи досліджуваних сортів пшениці озимої залежно від технології вирощування. Встановлено, що відчуження мікроелементів і важких металів урожаєм зерна і соломи цієї культури визначалось ступенем інтенсивності технології вирощування, величиною врожаю та біологічними особливостями сорту.
  Повний текст PDF - 1.927 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Давидюк Г.
 • Олійник К.
 • Клименко І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Давидюк Г. В. Вплив технологій вирощування на вміст мікроелементів і важких металів у рослинах пшениці озимої / Г. В. Давидюк, К. М. Олійник, І. І. Клименко // Агроекологічний журнал. - 2019. - № 3. - С. 62-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/agrog_2019_3_10.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Давидюк Ганна Володимирівна (сільськогосподарські науки)
 • Олійник Катерина Михайлівна (сільськогосподарські науки)
 • Клименко Ірина Іванівна (сільськогосподарські науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського