Наукова періодика України Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України


Шкапа В. В. 
Грiдi–алгоритми на класах (ψ, β)-диференцiйовних перiодичних функцiй / В. В. Шкапа // Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України. - 2015. - Т. 12, № 4. - С. 299-312. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zpim_2015_12_4_27
  Повний текст PDF - 534.729 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Шкапа В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Шкапа В. В. Грiдi–алгоритми на класах (ψ, β)-диференцiйовних перiодичних функцiй / В. В. Шкапа // Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України. - 2015. - Т. 12, № 4. - С. 299-312. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zpim_2015_12_4_27.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Шкапа Вікторія Вікторівна (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського